Artos Dış Cephe Cam Temizliği

Ulaşılması zor yerler de vinç, sepet ve iskele Kurulum olmadan Maliyeti düşük, daha emniyetli bir şekil de İRATA, SPRAT, sertifikalı profesyonel iple erişim

Artos iple erişim temizlik hizmetleri
Ulaşılması zor yerler de vinç, sepet ve iskele Kurulum olmadan Maliyeti düşük, daha emniyetli bir şekil de İRATA, SPRAT, sertifikalı profesyonel iple erişim tekniksiyenlerimiz (dağcı) sizlere daha kolay bir dış cephe cam temizliği, ve kompozit temizliği, sunmaktadır. Çalışmaya başlamadan önce bir risk analizi hazırlayarak olası tehlikeli, çalışma alanından, atmosfer koşullarından dolayı oluşabilecek olumsuz durumları çözümleyerek güvenli bir şekilde çalışma hizmeti sunmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim, teknisyeni Dağcı şirketi, olarak gerçekleştirmekteyiz. Dağcı şirketi, en sıkıntılı zamanlarınız da sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim, teknikleri yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir

Artos iple erişim, temizlik şirketi, olarak iş güvenliği SGK,  NACE, tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir.
Dağcı şirketi, olarak kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri (dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata, ve sparta, sertifikalı L3, L2, ve L1,  sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır. Dağcı şirketi, olarak kendi işin de profesyonel olan dağcılarımız dış cephe, giydirme cam çerçeve, boya badana, bakım onarım, ve dış cephe cam temizliği, işleriniz itina ile yapmaktayız.


Yeni Bosna dış cephe cam temizliği,

Yeni Bosna cam temizliği

Yeni Bosna cam temizliği,

Halkalı dış cephe cam temizliği,

Maltepe dış cephe cam temizliği,

Kadıköy dış cephe cam temizliği,

Bayrampaşa cephe temizliği,

Pendik dış cephe cam temizliği,

Ümraniye dış cephe cam temizliği,
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
Palaza, rezidans, avm, gökdelen okul, fabrika, ve oteller, Dış cephe, kirliliği zamanla hava şartları nedeniyle oluşan, görüntü kirliliği oluşturan ve temizlenmesi oldukça zor olan bir olaydır. Dış cephe temizliği, hakkında birçok fikir vardır. Artos iple erişim temizlik şirketi, her zaman olduğu gibi bu konu da yardımınıza yetişiyor. Dış cephe temizlik, konusun sizlere yardımcı olacak firma seçiminiz de dikkatli olmalı ve işinin ehli olan kişilerle çalıştığınızdan emin olmalısınız. Dış cephe temizliğin, de belli başlı kurallar bulunur.

Dış cephe cam silme, konusunda uzman bir ekiple çalışmanız, yapılan işlemlerin sonunda sizleri tatmin etmelidir. Yeni uygulanan iş kurallarına göre tüm temizlik şirketleri iş güvenliğine uygun sertifikalı personel çalıştırmak zorundadırlar. Plaza cam silme, esnasında yüksekte çalışabilir sertifikası bulunmayan personel çalıştırılamaz. İş güvenliği sertifikasının önemi kadar kullanılan ekipmanlar da yasaya uygun olmalıdır. Dış cephe cam temizlikleri, belirli aralıklarla yapılmalıdır. Bunun için en iyi temizlik şirketleri içerisinden seçeceğiniz firma ile bir protokol yapmanız mümkündür. Plaza cam temizliği, esnasında olduğu gibi, yükseklik olduğundan dolayı recidence cam temizliği, esnasında da tüm belgelere ve ekipmanlara sahip olmak gerekir.

Dış cephe cam temizliği, Nasıl Yapılır
Can hafife alınacak bir olay değildir. Yüksekte çalışabilmek uzmanlık ve dikkat gerektirir. Bulunduğunuz binanın camlarında giydirme olarak adlandırılan reklam afişleri bile olsa her türlü çözüm sizlerle paylaşılmaktadır. Yükseklik boyutuna göre ihtiyaca göre dağcı personel, asma sepet, vinç, örümcek vinç, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi ekipmanlardan yardım alınabilir.

İstanbul temizlik şirketi, konusunda  geniş bir potansiyele sahiptir. Firmalar genellikle anlaşmanız koşulu ile iş içerisin de kullanacakları tüm malzemeleri kendi bünyelerinden temin ederler. Pencere kenarların da bulunan, soğuk önleyici silikon veya plastikler hava koşulları nedeniyle sıklıkla deforme olmakta ve sizlere sürekli masraf çıkartmaktadır. Bununla karşılaşmamak için dış cephe cam temizliği, periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketleri, cam temizliği, konusunda hassas davrandıklarından dolayı, işlem esnasında özel solüsyonlar ve malzeme kullanılarak camlara kesinlikle zarar vermemektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği,

İstanbul Temizlik firması, sırf cam temizliği alanında eğitim verdiği personeliyle sahaya çıkmaktadır. Firmalar da iş bölümleri alan olarak belirlenmiş olup her personele alanı içinde eğitim vermiş sertifikaları yaptığı işlere göre alınmıştır. Dış cephe temizliği, zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu temizlik, esnasında Artos iple erişim, temizlik şirketi, her zaman destekçiniz olacaktır. Dış cephe, ve camlarınız her zaman sizi yansıtır. Yapınızın şekline göre bir yol izlenen dış cephe cam temizliği, konusun da işini özenle yapan şirket personelleri ile büyük bir sorun daha ortadan kalkıyor. Projenizin önünden geçenler artık özenerek bakacaklar. Sizler de gönül rahatlığı ile camlarınız dan dışarıyı parlak bir görüntü ile seyredebileceksiniz.

Cam Temizliği, Pek çok insan, günlük hayatında camlarını temizlerken zorlanmaktadır. Bu, cam silmenin, gerçekte zor bir iş olmasından kaynaklanır. Klasik dairelerde temizlenmekte zorlanılan evler, özellikle toplu konut gibi büyük evlerde çok daha zahmetli olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu yüksek katlı binaların cam temizliğiyle ilgilenmek çok zor olabilmektedir.

Dağcı şirketimiz, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, birçok uzmanla çalışan bir firmadır. Hem yüksek katlı binalar, hem gökdelenler hem de ofis cam temizliği, konusunda son derece uzman olarak hizmet vermektedir. Camlarınız özenle silinip temizlenmektedir. Yüksek katlarda çalışırken iş sağlığı ve güvenliği ilkesi benimsenmekte ve buna uygun olarak çalışılmaktadır.

Artos iple erişim, temizlik şirketi, ve dış cephe cam temizliği,
Bu kadar büyük yapıların camlarını silebilmek uzun zaman alabilmektedir. Ancak firmamız bu konudaki nitelikli ekibi sayesinde gerekli araçlar ve temizlik ürünleri kullanarak büyük yapıların, toplu konutların camlarını kısa bir sürede silmektedir. Birçok firmanın aksine, hem güvenli, hem de titizlikle yapılmış bir iş görmek isterseniz firmamızla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Cam temizliği, konusunda sektöründe lider olan firmamız, birçok kurumsal projelerin cam temizliğini, gerçekleştirmiş, plaza, rezidans, gökdelen, otel, ve AVM camlarını da temizlemiştir. Temizlik sektöründe organize olabilmek ve ekip halinde çalışabilmek de büyük bir önem taşır. Artos iple erişim, dağcı firması, çalışanları, büyük bir uyum içerisinde çok kısa bir süre zarfında camlarınızın temizliğini yapmaktadır. Yapılan işte titizlik ve özen dışında, kaliteli bir hizmet verebilmek firmamızın amaçları arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyet firmamız için son derece önemli olup müşterilerimiz internet sitesi üzerinden de randevu talep edebilmektedir. Boş zamanlarınıza uygun olarak hazırlanmakta ve yine bu sürelere paralel olarak çalışmaktayız. Titizlik ve kaliteyle yapılan bir iş istiyorsanız Artos iple erişim hizmetleri, beklentilerinize kesinlikle cevap verecektir. Artos iple erişim hizmetleri,  yalnızca yaptığı işin hakkını vererek yapmaz. Şirkette çalışan personeller de güler yüzlü, deneyimli ve eğitimli personeller den oluşmaktadır. Personellerimiz son derece hijyenik olarak çalışmakta ve koruyucu malzemeler kullanmaktadır.


ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
TAKSİM DIŞ CEPHE OTEL ARTOS TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
ÜMRANİYE DIŞ CEPHE PLAZA TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
ÜMRANİYE DIŞ CEPHE PLAZA TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
BAYRAMPAŞA DIŞ CEPHE PLAZA TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
GÜNEŞLİ DIŞ CEPHE PLAZA TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
ŞİŞLİ DIŞ CEPHE HASTANE TEMİZLİĞİ

ARTOS TEMİZLİK HİZMETLERİ
MASLAK DIŞ CEPHE REZİDANS TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ
HALKALI DIŞ CEPHE PLAZA TEMİZLİĞİ,

ARTOS İPLE ERİŞİM TEMİZLİK HİZMETLERİ
YENİ BOSNA DIŞ CEPHE OFİS TEMİZLİĞİ,
HİZMETLERİMİZ
DAĞCILIK HİZMETLERİMİZ,
Endüstriyel dağcılık,
Dış cephe cam temizliği,
Dağcı dış cephe cam temizliği,
Dağcı silikon çekme,
Dağcı cam değiştirme,
Dağcı kompozit değiştirme bakım onarım,
Dağcı dış cephe bina boya, badana, bakım ve onarım ,
Dağcı led aydınlatma montajı, bakım, ve onarım,
Dağcı dış cephe tabela montajı bakım ve onarım,
Dağcı dikey ve yatay yaşam hattı,
Dağcı emniyet ağları montajı,
Dağcı rüzgar türbini temizliği, bakım ve onarım,