Artos İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası lavabo, banyo, cam yüzeyler, fayanslar uygun temizlik malzemeleri ile temizlenir.

Gelişen dünyamızla birlikte yaşam alanlarımız da değişmektedir. Köylerden şehir merkezlerine doğru göçler her geçen gün devam etmektedir. Bu sebeple barınmak ve hizmet amaçlı binaların, apartmanların yapılması zorunlu hale gelmiştir.

İnşaat sektörünün gelişmesi ve faaliyetlerinin hızla artmasıyla birlikte mülk sahiplerine ev veya iş yerlerini en kısa sürede teslim etmek daha önemli hale gelmiştir. İnşaatların sahiplerine temiz olarak devretmek adına yeni bir iş kolu ortaya çıkmıştır. Bu iş kolu inşaat sonrası temizlik olarak adlandırılmaktadır.

Beraberinde bu işin gelişmesi için uzman ekipler bir araya getirildi. İstanbul temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik gibi işleriniz için hizmetimizi sunmaktayız.

İstanbul temizlik şirketimiz müşteri memnuniyetine önem veren hizmet politikasını benimsemiştir. İnşaat sonrası temizlik için öncelikle temizlik yapılacak olan inşaatın incelemesi yapılır. Ona göre gerekli ekip ve malzemeler hazır hale getirilir. Sonrasında belirlenen zaman içerisinde temizlik işi gerçekleştirilir.

İstanbul temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizliği yapmak için izlediğimiz yolları belirtmek gerekirse; öncelikle inşaat kalıntıları toplanır, mekâna uygun olan temizlik malzemeleri ve gerekli ekipmanlarla zemin temizliği yapılır.

Ayrıca lavabo, banyo, cam yüzeyler, fayanslar uygun temizlik malzemeleri ile temizlenir.

İstanbul temizlik şirketi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, rezidans, otel, hastane, restoran gibi tüm yerlerin inşaat sonrası temizliği için yanınızdayız.