Artos İple Erişim Hizmetleri

Endüstriyel dağcılık, sektörün de geçmiş tecrübelerimize dayanarak sizlere kaliteli ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Endüstriyel dağcılık, sektörün de geçmiş tecrübelerimize dayanarak sizlere kaliteli ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Boya Badana Hizmeti. %100 müşteri memnuniyeti Uygun fiyat ve kaliteli işçilik. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyim. Doğa dostu çevreye duyarlı iskele, sepet ve vinç derdi olmadan iple erişim dağcı, teknikleri ile sizlere daha uygun fiyata hizmet vermekteyiz. 

Dağcı tekniği ile yapılan işler
Bir binanın dış cephesi boyandığı zaman, dağcı şirketi ile yapıldığın da avantajları nelerdir. İskele derdi yok, sepet derdi yok, makina derdi yok, en önemlisi iyi bir risk analizi yapıldıktan sonra iş kazası riskini sıfıra indiriyoruz. Bunun yanı sıra uygun maliyete işi çıkartabiliyoruz.  Arıca zaman dan kazanıyoruz. Dağcı firması ile yapıldığı zaman, Daha az risk daha az maliyet ve daha az zaman kaybı olacaktır.

Firmamız dış cephe cam temizlik yahut cam temizliği konularında uzun yıllardır deneyimli bir firmadır. Dış cephe temizliğin de kompozit ve cam yüzeyler de birbirinden ayrıcalıklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine öz olmalıdır.

Uygulanan ve kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünler kullanılmalıdır. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etken ve kalıcı çözümden çok aşırı geçici ve cepheye zarar sağlayan bir hizmetten öteye gitmez, aksine kirlenmesini hızlandırır. Öteki bir konuda muhakkak yeni iş güvenliği yasasına müsait ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binanızın oksitlenmesine karşı korumalısınız. Doğru yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı en fazla korumasını sağlayacağı benzeri estetik görünümlerini de koruyacaktır. Dış cephe kompozit,  aleminyun, metal, kaplama, cam giydirme cephe, plaza ya da yüksek bina çeşidi ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç veya teleskopik uzatma olmadan dağcı teknisyenlerimiz ile binanıza müsait bir çözüm önerilir.

DAĞCI TEKNİĞİ İLE YAPILAN HİZMETLERİMİZ
ARTOS DAĞCI FİRMASI
dağcı dış cephe cam temizliği
dağcı dış cephe boya, badana işleri
dağcı ile cam değişimi
dağcı kompozit değişimi
dağcı silikon çekme
dağcı pimaş değişimi, tadilatı
dağcı dış cephe bakım onarım işleri
dağcı köprü bakım işleri
Dış cephe cam temizliği, Dağcı firmaları, Dağcı şirketleri, Dağcı silikon çekme, Dış cephe temizlik, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası cephe temizliği, Dış cephe bina boyama, Temizlik hizmetleri,